Çar. Mar 29th, 2023
Elazığ TOKİ kura sonuçları listesi ne zaman açıklanacak? TOKİ Elazığ kura çekimi canlı izle!

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinde yeni kura heyecanı başladı. TOKİ sosyal konut kura çekilişi, Bakan Kurum’un açıklaması doğrultusunda ilk olarak 7 Kasım 2022 Pazartesi günü başladı. Hafta boyu devam eden çekilişle 12 ilde konutların hak sahipleri belirlendi. TOKİ sosyal konut kura çekilişi 6 ay içinde tamamlanacak. Buna göre 250 bin konutun hak sahibi 2023 yılının Mart ayı içerisinde belli olacak.

HAFTANIN KURA TAKVİMİ BELLİ OLDU

TOKİ kura çekimi için yeni takvim belli oldu. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesinde 12 ilde kuralar tamamlandı, yeni kuralar 11 ilde çekilmeye başlıyor” denildi.

ELAZIĞ TOKİ KURASI CANLI İZLEME BİLGİLERİ

Kilis ve Muş’tan başlayan ikinci etap kura çekilişi 28 Kasım’a kadar devam edecek. Elazığ TOKİ kura çekimi 23 Kasım tarihinde saat 10.00’da başlayacak ve 24 Kasım’da tamamlanacak. Elazığ TOKİ kura çekimi Elazığ Fırat Üniversitesi Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. TOKİ kura canlı yayını www.toki.tv adresinde veya resmi YouTube kanalından izlenilecek.

[embedded content]

TOKİ kura tarihleri takvimi 2022! Hangi ilde kuralar ne zaman çekilecek? TOKİ kura tarihleri takvimi 2022! Hangi ilde kuralar ne zaman çekilecek?

TOKİ kura tarihleri takvimi 2022! Hangi ilde kuralar ne zaman çekilecek?

By aathif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir