Cum. Mar 17th, 2023
Reyting sonuçları 22 Kasım 2022... Dizilerin reyting sıralamasına göre hangi dizi birinci?

Hangi yapımların ilk sıralamalara yerleştiği merak ediliyor. Dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin ilk sıralarda yer aldıkları reytinglerde 22 Kasım’ın kazananları belli oldu. Bilindiği üzere her sabah, bir önceki güne ait reyting sonuçları açıklanıyor. Dünün en çok izlenen yapımların izleyicilerin tercihleri ile belirlendi. Peki, dün en çok hangi dizi ve program izlendi? İşte 22 Kasım 2022 reyting birincisi…

REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

22 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total’de 1.sırada Kanal D’de izleyiciyle buluşan “Üç Kız Kardeş”, 2. sırada Atv’de ekrana gelen “Ben Bu Cihana Sığmazam”, 3.sırada Atv’de yayınlanan “Esra Erol’da” yer aldı. 

AB’de ise 1.sırada “Üç Kız Kardeş”, 2.sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam” 3.sırada TRT1’de yayınlanan “Meksika-Polonya FİFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması” yer aldı.

Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs kazasında hayatını kaybeden tiyatrocular! Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs kazasında hayatını kaybeden tiyatrocular!

Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs kazasında hayatını kaybeden tiyatrocular!


Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında? Tolga Güleryüz ölümü hakkında bilgiler! Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında? Tolga Güleryüz ölümü hakkında bilgiler!

Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında? Tolga Güleryüz ölümü hakkında bilgiler!

By aathif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir